Środowiskowy Dom Samopomocy w Myśliborzu

ul. Kamienna 20 | 74-300 Myślibórz | Zachodniopomorskie

WYSTAWA „MAGICZNE CHWILE Z KSIĄŻKĄ”

Zasadą w pracy terapeutycznej naszego Środowiskowego Domu jest pewna systematyczność. Z całych jednak sił bronimy się przed rutyną i monotonią. Stąd pomysł aby w trakcie treningów z uczestnikami zajęć wykorzystać nowe narzędzia, miedzy innymi: aparat fotograficzny. Jak się później okazało, stał się on nieocenioną pomocą podczas prowadzonych warsztatów związanych z podnoszeniem umiejętności autoprezentacji.

Na naszą propozycję współpracy odpowiedziała Pani Marta Szpakowska wraz ze swoim Secret Land www.facebook.com/Secret-Land-Marta-Szpakowska-575432092559096/ . Jeszcze wtedy nikt z nas nie mógł przewidzieć, że efekt wspólnych działań tak pozytywnie wszystkich zaskoczy. Fotografia pokazała o nas całą prawdę, czyli: naszą radość, otwartość, atrakcyjność szczerość i nieskrępowanie. Pani Marto jeszcze raz dziękujemy za okazaną sympatię oraz pomoc w świadomym kreowaniu własnego wizerunku.

Wystawę wieńczącą nasze zmagania możecie Państwo oglądać w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Myśliborzu. Dziękujemy pracownikom Biblioteki za tak oszałamiającą dla nas propozycję i zorganizowanie wystawy. Do obejrzenia fotografii serdecznie zapraszamy do końca października!!!