Środowiskowy Dom Samopomocy w Myśliborzu

ul. Kamienna 20 | 74-300 Myślibórz | Zachodniopomorskie

Dzień Rodziny 2018

Pod koniec maja, już po raz czternasty, w naszym Środowiskowym Domu Samopomocy odbył się wyczekiwany Dzień Rodziny. Było nam bardzo miło, kiedy kolejni goście przekraczali skromne progi naszego ŚDS a wśród nich przyjeciele:

» członkowie rodzin, opiekunowie naszych uczestników,

» Pan Piotr Sobolewski – Burmistrz Miasta i Gminy Myślibórz,

» Pani Katarzyna Królak – Sekretarz Gminy,

» Pani Marta Szpakowska – fotograf „Secret Land”

» Panowie Magnus Andersson i Lenart Pettersson – nasi przyjaciele ze Szwecji wraz z  członkami zespołu muzycznego.

Jak każdego roku nie zabrakło niespodzianek przygotowanych przez uczestników i pracowników naszego Domu. Były występy, poczęstunek oraz  upominki, które w dowód wdzięczność podarowaliśmy swoim opiekunom. Tym razem były to fotografie – portrety, które są efektem dwutygodniowych warsztatów autoprezentacji prowadzonych w ŚDS z nieocenionym udziałem Pani Marty Szpakowskiej! Dzięki intensywnej pracy z obiektywem fotoaparatu, udało nam się zaprezentować naszą radość, otwartość, atrakcyjność, szczerość i nieskrępowanie! Owe portrety były również tematem przewodnim naszej prezentacji multimedialnej. Efekt dla wszystkich był miłym zaskoczeniem!

Serdecznie dziękujemy przybyłym gościom za wspólnie spędzony czas, za słowa uznania oraz rodzinną atmosferę, która sprawia, że uśmiechy na naszych twarzach gościć będą na każdą myśl o kolejnym spotkaniu.